حوله روبدوشامبری که هرگز کثیف نمی شود

حوله روبدوشامبر دارای پارچه های مختلفی هستند که بیشتر ویژگی های آنها را مشخص می کند. پنبه محبوب ترین مواد حوله ای است. اما همه حوله های نخی یکسان ساخته نمی شوند. پنبه ترکی و مصری مرغوب بهترین، نرم ترین و جاذب ترین حوله ها را تولید می کند. حوله‌های نخی چه برای خود یا حمام مهمان‌تان به آن‌ها نیاز داشته باشید، حوله‌های نخی چند کاره هستند و برای استفاده روزمره ایده‌آل هستند.

و در مورد نرمی، حوله‌های بامبو به دلیل نرمی طبیعی مواد به یکی از لوازم اصلی حمام تبدیل شده‌اند. به عنوان مثال، حوله های کودک اغلب از بامبو ساخته می شوند. برخی از افراد مواد را ترجیح می دهند زیرا پایدارتر نیز هستند. حوله های بامبو همچنین می توانند ضد میکروب باشند، بنابراین اگر حمام شما پنجره یا تهویه خوبی ندارد، بهترین گزینه هستند.

حوله تن پوش

مسافران و علاقه مندان به ورزش معمولا به سراغ حوله های میکروفیبر می روند. آنها نه تنها سریع خشک می شوند و جذب می شوند، بلکه برخی از آنها ضد میکروبی هستند و نسبت به حوله های معمولی فضای کمتری را اشغال می کنند. سایر الیاف مصنوعی که اغلب برای ساخت حوله های حمام استفاده می شوند عبارتند از: نایلون، ابریشم مصنوعی و پلی استر. آنها معمولاً با پنبه ترکیب می شوند که آنها را نرم تر و نرم تر می کند. در حالی که این نوع حوله ها محکم و ماندگار هستند، به اندازه حوله هایی که از 100 درصد پنبه ساخته شده اند، جذب نمی شوند.

کتانی پارچه دیگری برای قرار دادن روی رادار شماست. از گیاهان کتان تهیه شده و کاملاً محکم است. در حالی که حوله های کتان ممکن است بسیار نازک تر از حوله های پنبه ای به نظر برسند، کتان در واقع جذب بیشتری نسبت به پنبه دارد. به همین دلیل است که کتان پارچه ای بسیار عالی (و شیک!) برای حوله های دستی می سازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.